Avrupa Kıtasına Emirates Firmasıyla Ucuza Uçun

İş veya tatil amacıyla Avrupa kıtasının bir çok bölgesindeki eşsiz şehirlere Emirates Firması ile uygun fiyatlara uçmak mümkün olurken birçok ülke için kampanyalı tarifelerle ucuza bilet bulmak da mümkün olmaktadır. Emirates Havayolları erken rezervasyon seçenekleri ile gerçekleştirilen bilet alımlarında ciddi tasarruf imkanları sunmaktadır. Uçuş detaylarının görülebilmesi için ilgili adrese “uçuş rezervasyon onayı” bildirimi ulaşmaktadır. Sonrasında da e-bilet kesimi yapılarak ilgili adrese elektronik biçimde gönderilmektedir. Avrupa kıtasına yapılacak olan yolculuklar için tüm indirimlerden yararlanmak ve kampanyaları detaylı olarak inceleyebilmek için web sitesi e-bültene üyeliğin gerçekleştirilmesi önemli bir adım olacaktır. Karşılaştırma yapan bilet arama motorları aracılığı ile firmaya ait en ucuz bileti bulma şansı da bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini önemseyen modern ve gelişmiş çizgisi ile yolcularını ağırlayan Emirates Havayolu firması ile Avrupa kıtasında yer alan ülkelere uygun fiyatlarla uçmak mümkün olmaktadır. Fransa, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Belçika, İsveç ve İspanya gibi toplamda 23 destinasyona seferi bulunan firma belirli zamanlarda gerçekleştirdiği indirimli tarifeleri ile ucuz bilet satışı gerçekleştirmektedir. Ortalama 429 USD’den başlayan fiyatlarla bilet bulmanın mümkün olduğu tarifeleri ile hizmet sunan Emirates ile konforlu yolculukların gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. İndirimli fiyat seçenekleriyle üstün kaliteli hizmet anlayışını birleştiren firma ile uçuş keyfi yaşandığında prestijli bir seyahat gerçekleştirilmektedir. Günümüz teknolojisi ve dizaynı ile harmanlanmış kabin içi anlayışı tüm misafirleri cezbederken her türlü ihtiyaca cevap veren politikası ile yolcularını ağırlamaktadır.

Emirates Havayolu Firması Skywards puan uygulaması ile ödül puan kazanılmasına imkan tanımaktadır. Mil kazanarak harcama programı ücretsiz ve süreklidir. Üyeliğin olduğu durumlarda her uçuş için belli mil kazanılmaktadır. Toplanan mil puanlar ise bir sonraki uçuşta ödül puan olarak yazılmakta ve bilet olarak kullanılmaktadır. Özellikle uzun mesafeli örneğin Avrupa ülkelerine yapılacak yolculuklarda toplanan ödül sayıları bir sonraki uçuşta ucuz bilet anlamına gelmektedir. Emirates ile Avrupa uçuşlarında ülkelere göre ve seçilen sınıfların türü ele alındığında fiyatlandırma seçenekleri de buna göre belirlenmektedir. Dönemlerine göre yapılan ücretlendirmelerde özellikle promosyonlu biletlerde uygulanan indirimler bulunmaktadır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir