Asya uçuşlarında Onur Air ile daha uygun

Yurt içine düzenlediği uçuşlarla birlikte Asya ülkeleri dahil olmak üzere 8 noktaya Onur Air uçuşları ile farklılık yaratmaktadır. Firma, Zagrosjet firması ile yaptığı anlaşma sonucunda Erbil’e ortak uçuşlar gerçekleştirmektedirler. Müşteri memnuniyetini ön planda bulunduran firma, Asya uçuşlarında en güzele ulaşmak adına yapmış olduğu kampanyaların yanı sıra uçuş esnasında müşterilerine sunduğu Cafeteria Onair Menüsü ile yolculuk esnasında sıcak, soğuk, alkollü ve alkolsüz içecek hizmetleri sunmaktadır. Uçuş esnasında işlerini ve görüşmelerinizi yapabileceğiniz internet hizmetini de uçuş esnasında satın alma imkanınız bulunduğu gibi Asya uçuşlarında 30 kg standart bagaj uygulaması yapılmaktadır.

Asya uçuşlarını daha güzel hale getirmeye çalışan firma tarifesiz uçuşları ile haftanın belirli günlerindeki uçuş sayısı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firmanın filosunda yer alan Airbus A330, A321 ve A320 tipi toplam 24 uçağı ile genellikle tarife göre haftanın çift günlerinde uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Firma bilet satışlarını kendi sitesinde yapmamakla birlikte akıllı telefonlarına indirilen uygulamalar sayesinde online bilet satışı yapmaktadır. Firma müşterilerine sunduğu otobüs servisi hizmeti sayesinde yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da hizmet vermektedir. Ayrıca Onur Air tarafından müşterilerine sunulan Onur Ekstra kart sayesinde para puan kazanabildikleri gibi bu puanlarla ücretsiz uçuş kazanabildikleri gibi çeşitli internet sitelerinden alışveriş yaptıklarında puan kazanabiliyorlar.

Asya uçuşlarında neden Onur Air firmasını tercih etmeliyim? Diye soru soranlara uçağa binmedikleri ve uçuşu gerçekleştirmedikleri zaman bu sorunun cevabını bulamayacaklardır. Bazı durumlar vardır ki anlatılmaz, o anları yaşamanız gerekmektedir. Asya ülkelerine gitmek isteyenler Onur Air firması ile uçtuklarında diğer firmalarla arasındaki farkı rahatlıkla görebileceklerdir. Güler yüzlü personeli, verilen ikramları ve filosundaki rahat uçakları ile müşterilerini beklemektedir. Her noktaya uçuş şansı bulunmamakla birlikte aracı firmalar tarafından uçabilirler. Uç Türkiye Uç sloganı ile yola çıkan firma müşterilerine verdiği hizmet ile birlikte spor ve spor sevenlere de hizmet vermektedir. Göztepe Spor Kulübü ile yaptığı anlaşma sonucunda sponsorluğunu yaparak kulübün arması ile yerini almıştır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir