Ankara Dalaman seferlerinde Anadolujet fırsatı

Farklı fırsatlarla bilinen Anadolujet on yapmış olduğu kampanyaların birinde Ankara ile Dalaman arasında seyahat edecek olan yolculara farklı fırsatlar sunmaktadır. Ülkemizin en önemli hava yolu şirketleri arasında gösterilen Anadoulujet özellikle ülke içinde birçok noktaya uçuşlar gerçekleştirmekte ve bunların birçoğunda yolculara farklı fiyat avantajları sağlamaktadır. Sağlanan avantajlardan bir tanesi de Ankara ile Dalaman arasında yapılan karşılıklı uçak seferleri ile ilgilidir. Firma uçuş ağını genişletmek ve olan uçuşların sayısını artırmak için karar aldığını açıklamış ve söz konusu karar doğrultusunda da Ankara İle Dalaman arasında yapılan uçak seferlerinin artırılacağını açıklamıştır.

Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Dalaman’a Ankara’dan haftanın dört gününde seferler yapılmakta iken Anadolujet yönetiminin almış olduğu kararlar doğrultusunda bu sayı yediye çıkarılmıştır. Yani haftanın her günü bu iki kent arasında uçak seferleri yapılacaktır. Söz konusu kararın özellikle turizm bakımından oldukça olumlu etkiler yapması beklenmektedir. Ayrıca bilet fiyatlarında da çok büyük indirim yapılmış ve yolcuların artık çok daha uygun fiyatlara bu iki yer arasında yolculuk yapması sağlanmıştır. Firma tarafından yapılan duyuruda bilet fiyatlarının 39,99 TL’den başladığı açıklanmıştır. Otobüs biletlerinden bile daha uygun olan bu fiyatlar, özellikle yerli turizm açısından da çok önemli katkılar sağlayacak kararlardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Dalaman’a özel bütün koltukların 39,99 TL’den başlaması yolcular için çok büyük avantaj oluşturmaktadır. Kampanya dahilinde hangi gün, hangi saatte seferlerin olduğu bir liste yayınlanmış ve uçuşlar söz konusu listeye göre yapılmaktadır. Buna göre 26 Aralık 2017 ile 3 Mart 2018 tarihleri arasında Salı ve Cumartesi günleri Ankara’dan uçak 12:10’da kalkacaktır. 28 Aralık 2017 ile 1 Mart 2018 tarihleri arasında ise Perşembe günleri saat 12:35’te uçak kalkacaktır. 6 Mart 2018 ile 24 Mart 2018 arasında ise Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri uçaklar 12:10’da kalkacaktır. Bunlar Ankara’dan kalkan uçaklar olup Dalaman’dan kalkacak olan uçaklar için de benzer bir liste bulunmaktadır. Yolcular bu listeye bakarak planlamalarını yapabilmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir