AnadoluJette Açık Bilet Uygulaması Var mı

Birçok yeniliğe anında uyum sağlayıp bünyesine katan AnadoluJette aklınıza takılan bir diğer soru açık bilet uygulaması seçeneği var mı oluyor muhtemelen. Açık bilet uygulaması yolcular arasında talep gören bir seçenek olduğu için, Anadolujet’te de var mı sorusu kafamızı karıştırmaktadır. Açık bilet uygulaması nedir? Önce bu sorunun cevabını paylaşalım. Belirlediğiniz tarih için erkenden aldığınız biletinizde uçuş tarihiniz gelmeden bir iptal söz konusu ise ve erteleme söz konusu olacak tarih henüz belli değilse, bu durumda biletinizi açığa alabiliyorsunuz. Açığa alma süresinin 1 yıl ile sınırlı olması dikkat etmeniz gereken bir nokta. Açığa alınan biletinizi, yeniden belirlediğiniz uygun tarihte kullanmak istediğinizde, yeni biletin fiyat farkı oluşuyorsa eğer; o farkı ödeyerek uçuş işleminizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Hayat koşuşturmacası içerisinde karşılaştığımız her durum, maalesef ki bizim plan ve programımız dahilinde olamayabiliyor her zaman. Aksilikler yaşamak hayatın her alanında mümkün. Ancak önemli olan karşılaştığımız zararları en az zararla kapatabilmek. AnadoluJet hayatınızın uçuşla ilgili olan her alanını kolaylaştırdığı gibi bu konuda da uygun seçenekler sunmaktadır sizlere. Bilet iptali veya açık bilet uygulaması ile ilgili detayların en güncel haline müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler sonrası en sağlıklı şekilde kavuşabilirsiniz. AnadoluJet uçuşlarında şu an için açık bilet uygulaması bulunmamaktadır ancak bu konu hakkında güncel olarak en sağlıklı bilgiyi, az öncede belirttiğimiz gibi müşteri hizmetleri telefonundan veya THY acentalarından edinmek mümkündür.

Açık biletin olumsuz bir yanı, promosyonlu bilet seçeneklerinde pek uygulanmıyor olmasıdır. Bu yüzdende açık bilet diğer adı ile esnek bilet, fiyat tarifesi biraz yüksek seyreden biletlerdendir. Ancak tarih ayarlarken belirsizlik içerisinde iseniz veya son dakika yaşanabilecek aksiliklerden kaynaklı zararlarınız, şimdiden gözünüzde büyüyor ise, esnek bilet seçeneklerini atlamamanız faydanıza olacaktır.
AnadoluJet her ne kadar esnek bilet uygulamasını uygulamıyor olsa da bilet iptali vs konusunda son derece yardımcı ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadırlar. Bu yüzden de uçak gökyüzünde süzülürken, siz gönül rahatlığı ile uçuşun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir