AnadoluJetin Özel Kampanya Fiyatları

Anadolujetin değerli müşterilerine özel olarak sunduğu birçok hizmetine ek olarak kampanya fiyatları ile de gönülleri fethederek tercih sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Özel olarak Anadolujet müşterileri adına hazırlanmış, kampanya fiyatları ile hem güvenli, hem ekonomik uçuş keyfini yaşamak sizinde hakkınız. Hava yolu ulaşımının yaygınlaşması ve sektörde yer edinen birçok firmanın bulunması ile bu ulaşım türü her kesimden insana hitap etmeye başlamıştır. Hava yolu ulaşımının her kesimde yankı bulmasında en büyük pay şüphesiz ki Anadolujet’e aittir.

Her daim, her noktaya uygun kampanyalı fiyat tarifeleri ile uçak biletlerini imkansız kılmaktan kurtarıyor. Sunulan ücret tarifelerini kıyasladığımızda, fiyat – performans ikilisi açısından pek rakip tanımayacak cazibeleri ile ilk sırada dikkat çekmektedir. Uçuş hizmetleri, uçak filosuna kalite çalışanları sayesinde uçuş öncesinde, uçuş sırasında ve uçuş sonrasında hakkettiğiniz değeri görmenin mutluluğu ile, Anadolujet bundan sonrası için tek tercihiniz olacaktır. Maksimum kalite, minimum fiyat düşüncesi ile uçmayan kalmasın diyen Anadolujet, 5 uçakla başladığı bu yolda 37 uçaklık filosu ile başarıdan başarıya koşmaktadır. Gelişen teknoloji ve müşteri beklentilerine kayıtsız kalmamaları, sorun çözme konusunda profesyonel tavırları ve daha birçok farklı sistemleriyle gökyüzünün yıldızı olmaya aday bu değerli firma, Türk Hava Yolları bünyesine bağlı çalışmaktadır.

Ücretsiz bagaj hakkı, uçuş sırasında ki ücretsiz ve inanılmaz lezzetli ikramları, uçuş öncesi ve sonrasında ekonomik araç kiralama servisleri ve tüm bu hizmetler karşılığında minimum fiyat tarifesi ile rakiplerini açık ara farkla geride bırakmaktadır. Ayrıca özel yolcu salonları yolculuğunuza keyif katacak ayrıntılardır. Sürekli güncellenen kampanya fiyatlarını takipte kalarak, birçok seçenek arasından kendinize uygun olan kampanyaya mutlaka denk geleceğinizi biliyoruz. Çünkü Anadolujet her bütçeye uygun şekilde oluşturduğu ve çeşitlendirdiği kampanya seçenekleri ile her kesime hitap edebilmektedir. Güncel kampanyaları Anadolujet’in kendi resmi internet sayfasından takip edebileceğiniz gibi, iletişim bilgilerinizi bıraktığınızda firmanın özel mesaj hizmetleri ile de bilgilendirmeniz sağlanacaktır. Anadolujet uçmayan kalmasın dedi ve gerçekten sunduğu cazip tarifeler ile kimsenin reddedemeyeceği teklifler sayesinde, uçmayan kalmayacak.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir