AnadoluJet neden tercih edilmeli

35 Yurt içi şehirlere uçuşu bulunan Anadolu jet bir Türkiye firmasıdır ve en ekonomik uçuş seçenekleriyle tercih edilmesi en yüksek yolcu taşıma aracıdır. Anadolu jet kuruluşundan günümüze kadar milyonlarca yolcuyu sevdiklerine ulaştırmanın gururunu yaşamakta ve mutluluğu ile övünmektedir. Anadolu jet Ankara Üzerinden 35 il e ve uçuş saatleriyle dikkat çeken bir hava yolu firmasıdır. Nisan 2008 den günümüze kadar geniş portföyü ile sizlere hizmet vermektedir. Sorunsuz ve zamanında uçuşlarıyla birçok yolcumuzun tercih sebebi olmuştur. Anadolu jet müşterilerine birçok uçuş kampanyası sunmakta ve %30 lara kadar indirimli biletleri ile yolculuk imkânı sunmaktadır. Anadolu jet Bir Türk firması olduğu için bile daha çok tercih edilme sebebidir. Uçmayan kalmasın sloganıyla çıktığımız bu yolculukta müşterilerimize en ucuz bileti sunmakta ve Ankara, İstanbul Sabiha gökçen Hava alanından sizleri sevdiklerinize ulaştırmaktayız.
Keyifli bir yolculuk ve en üst kalite müşteri hizmetleri isteyen yolcuların istatistiklere göre Anadolu jet i ilk sıralarda tercih ettikleri bellidir. Anadolu jet kurulduğu günden bu yana müşteri portföyünü geliştirmiş ve Kıbrıs uçuşların dada en üst seviye ye ulaşmıştır. Müşteri memnuniyetine önem veren ve Uçmayan kalmasın sloganıyla başladığımız bu yolda Türkiye’de uçmayan vatandaşımızı bırakmayana kadar devam edecek ve her gün sizden öğrendiğimiz yeni bilgileri hedef edineceğiz. Anadolu Jet Hava Yollarının Ankara’dan yaptığı seferler ve en çok tercih edilen firma olmuştur işte sizleri sevdiklerinize kavuşturduğumuz illerimiz. Adana, Adıyaman, Ağrı, Antalya, Batman, Bingöl, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Dalaman, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Hakkari Yüksekova, Hatay, Iğdır, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kıbrıs (Ercan), Malatya, Mardin, Muş, Ordu/Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van.
İstanbul Sabiha Gökçen Hava alanından yaptığımız uçuşlar ise; Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Bodrum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Kıbrıs (Ercan), Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Ordu/Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van a uçuşlarımız hemen hemen her gün yoğun bir taleple sizleri sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir