Anadolu Jet Yurt İçi Aktarmalı Uçuşlar

Anadolu Jet diğer hava yollarına kıyasla farklı bir maliyet ve fiyat politikası geliştirmesinin yanında bir Türk hava yolu firması olması nedeniyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Müşterilere sağladığı koltuk seçimi, diz mesafesinin ayarlanması ve ikramları ile müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan bir hava yolu şirketidir. Her bütçeden insana kaliteli ve konforlu hizmeti ilke edinmiştir. Yurt içi ve yurt dışı aktarmalı ve aktarmasız uçuş fırsatları ile her yere kısa zamanda ulaşma imkanı sağlamaktadır. Bilet teminin de sağlanan kolaylık, fırsat ve promosyonlar müşteri memnuniyeti içindir. Yolcular için uçağın kargo bölümünde ve kabinde taşıması gereken maksimum ücretsiz bagaj hakkı; yetişkin ve çocuklar için yurt içi uçuşlarda 15 kg, Kıbrıs uçuşlarında 20 kg, bebek yolcularda; yurt içi uçuşlarda 10 kg, Kıbrıs uçuşlarında 10 kg’dır.

Anadolu Jet’in Anadolu’nun her yerine İstanbul ve Ankara uçuşları gerçekleşmektedir. Her yere yapılan uçuşlarla bir yandan yerli turizme bir yandan ülke genelinde ticaret ilişkilerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Aktarmalı veya direkt yapılan uçuşlarda fiyatlarda uyguladığı politika sayesinde gelişimini son derece güvenle sürdürmektedir. Ankara’dan gerçekleşen uçuşlar; Ağrı, Antalya, Batman, Bingöl, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Dalaman, Diyarbakır, Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Hakkari Yüksekova, Hata, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kıbrıs, Malatya, Mardin, Muş, Ordu, Giresun, Samsun Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon ve Van’a yapılmaktadır.

Anadolu Jet gelişim adımı atmakta her zaman cesur davranmaktadır. Genç ve dinamik araç filosu ve araç yapılanmasında gösterdiği titizlikle gelişmeye sağlam adımlarla devam etmektedir. Her geçen yıl yenilenerek büyümektedir. İstanbul’dan Anadolu’ya yapılan uçuşlar; Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Bodrum, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hata, Iğdır, İzmir, Kars, Kayseri, Kıbrıs, Konya, Malatya, Mardin, Nevşehir, Giresun, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon ve Van’a yapılmaktadır. Çapraz uçuşlar ise; Bursa – Diyarbakır, Bursa – Erzurum, Bursa – Muş, Bursa – Trabzon, Kocaeli – Trabzon arasında yapılmaktadır. Yukarıda gerçekleşen uçuşların ve uçuş hizmetlerinin uluslar arası kalite standartlarında yapıldığı bilinmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir