Amerika uçak biletlerinde Onur Air tercih edildi

Onur Air firması filosunda yer alan Airbus A330, A320 ve A321 tipi 24 uçağı uçuş yaptığı gibi Amerikan Kıtasına uçmak isteyenler en çok Onur Air firmasını tercih etmektedirler. Bunun en büyük nedenleri arasında, firma filosunda bulunan uçakların rahat ve konforluğunun yanı sıra uçuş esnasında verilen internet hizmeti, Havaalanı transfer hizmetleri, ücretsiz Check –in hizmetleri, satın almış olduğunuz biletlerde taksit imkanı ve Onair Menüsü sayesinde uzun yolculuğunuz esnasında soğuk, sıcak, alkollü, alkolsüz içecekler ve atıştırmalar sayesinde aç kalmamaktasınız. Firma tarafından müşterilerine sunulan uygun bilet fiyatları da ayrıca tercih nedenleri arasındadır.

Firmanın müşterilerine sunduğu en büyük imkanlardan birisi olan Cafe Tur firması ile anlaşma yapması üzerine Amerikan Kıtasına uçuş yapanlara paket turlar sayesinde konaklama ve gezme imkanları bulunmaktadır. Ayrıca Onur Ekstra kart sayesinde her bilet alışında para puan kazanabildikleri gibi bu puanlar sayesinde ücretsiz uçuş imkanı bulabildikleri gibi çeşitli sitelerden yapacakları alışverişlerinde de ekstra puan kazanma imkanı bulunmaktadır. Fırsat biletlerinden yararlanmak isteyenler Onur Air firmasının internet adresinden biletlerini temin edebildikleri gibi, akıllı telefonlara indirilen uygulama sayesinde de bilet alabilirler. Ayrıca Firma tarafında sunulan nitelikli bilet satışı sayesinde uçağınızı kaçırmanız veya çeşitli sebeplerden dolayı uçuşunuzu iptal etmeniz durumunda biletinizin bedelini geri iade alabilmektesiniz.

Nitelik bilet uygulamasında Onur Air firması tarafından uçuşun iptal edilmesi halinde biletin iadesi ve tazminat alabildiğiniz gibi uçuşun gecikmesi halinde saat başına tazminat ödendiği gibi uçağın başka havalimanına inmesi halinde yine tazminat ödenmektedir. Bu yükümlülüğü göz önüne alan firma uçuşlarına dikkat ederek Amerikan Kıtasına gitmek isteyenler tarafından özellikle tercih edilmektedir. Yurt içinde verdiği hizmetlerin yanı sıra yurt dışı hizmetleri ile göz dolduran firma rakipleri ile yarışmayı sevmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışan firma yaptığı ataklarla rekabeti ön planda tutmaktadır. Firmaların yaptığı gizli rekabet en çokta müşterilerin işine yaradığı gibi Onur Air firması Göztepe firmasına verdiği destek ile adını daha çok duyurmayı hedeflemektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir