Aile için AnadoluJet özel kampanyalar

Aile olarak yolculuk yapan kişiler ülkemizin en büyük havayolu şirketleri arasında bulunan Anadolujetin ailelere özel bir kampanyasının olup olmadığını merak etmektedir. Bazı havayolu şirketleri grup olarak yolculuk yapan kişilere belli fırsatlar sunmakta ve daha uygun fiyatlara yolculuk yapmalarını sağlamaktadır. Bundan dolayı aile ya da grup olarak seyahat edecek olan kişiler de bu seçeneklere yönelmektedir. Söz konusu kampanyalardan bir tanesini de Anadolujet düzenlemekte ve aile olarak seyahat eden kişilere çok özel fırsatlar sunmaktadır. Fakat söz konusu avantajlardan yararlanmak için kişilerin mutlaka belirtilen şartları sağlamaları ve bunu da belgelendirmeleri gerekmektedir.

Anadolujet tarafından yapılan kampanyanın şartları arasında ilk sırada seyahat edecek olan kişilerin aynı soyadlı olması gerekmektedir. Burada belirtilen durumun sağlanmaması halinde sunulan fırsattan yararlanabilme şansı bulunmamaktadır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken durum ise söz konusu kişilerin biletlerini aynı rezervasyonda almaları gerektiğidir. Farklı yapılan rezervasyonlarda uygulanan indirim geçerli olmamaktadır. Ayrıca ailenin en az 3 en fazla ise 9 kişi olması aranan başka bir husus olarak dikkat çekmektedir. Yukarıda belirtilen şartların sağlanması durumunda yolculuk yapan kişilerin biletlerinde toplamda %10 indirim uygulanmaktadır. Burada bahsedilen indirim promosyonlu ve kampanyalı biletler için geçerli olmayıp normal statüdeki biletler için geçerlidir. Codeshare olarak isimlendirilen ortak uçuşlarda buradaki indirim geçerli değildir.

Anadolujet tarafından düzenlenen kampanyadan yararlanmak için gereken şartlar ve kampanyaya ait bazı detayla bu şekildedir. Dikkat edilmesi gereken başka hususlarda bulunmaktadır. Açık biletlerde söz konusu indirim geçerli olmayıp normal işlemler uygulanmaktadır. Ayrıca çift soyadı olan kişilerin de söz konusu fırsattan yararlanabilme imkanları bulunmakta olup bunun için öncelikle ortak soyadın belirtilmesi ve diğerinin de isim hanesine yazılması gerekmektedir. Firma böylece yolculara çok önemli bir kolaylık sağlamış olmakta ve seyahat edecek kişiler söz konusu durum sayesinde normale göre %10 daha ucuza yolculuk edebilmektedir. Firma tarafından şartlar değiştirilebileceğinden öncelikle şartların kontrol edilmesi gerekmektedir. Ayrıca dönemsel olarak bu ve benzer fırsatlar bir süreliğine kaldırılabilmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir