Afrika ülkelerine ucuz uçak bileti

Artık Afrika kıtasındaki birçok ülke üzerindeki gidilecek yerlere ucuz bilet fırsatları sayesinde seyahat edebilmek mümkün olup bu amaçla dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bunlar arasında havayolu şirketleri kampanyalarını ve kampanya detaylarını takip etmek, belli bir süreç boyunca araştırma yapmak sayılabilmektedir. Güney Afrika ülkesinin Cape Town şehrine İstanbul üzerinden 1700 lira, Ankara üzerinden ise 2800 lira civarındaki fiyatlar ile seyahat edebilmek mümkündür. Aynı ülkenin Johannesburg kentine ise İstanbul üzerinden 1200 lira, Ankara kalkışlı seferler ile ise 1400 liradan başlayan bilet fırsatları ile yolculuk gerçekleştirilebilmektedir. Fas ülkesinin en çok rağbet gören şehirlerinden Kazablanka’ya yolculuk etmek isteyen müşteriler İstanbul kalkışlı seferler için 650 lira, Ankara kalkışlı seferler için 1300 lira seviyelerinde bütçe ayırması gerekmektedir.

Fildişi Sahilleri ülkesinde bulunan Abidjiandestinasyonuna gitmek isteyen müşteriler için İstanbul kalkışlı seferlerde 1000 lira, İzmir kalkışlı seferlerde ise 1300 liradan başlayan fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Mısır Kahire kentine ise 450 lira civarında bilet fırsatları ile İstanbul üzerinden, 800 lira civarındaki bilet fırsatları ile İzmir üzerinden ulaşabilmek mümkündür. Aynı ülkenin İskenderiye rotasına düzenlenen seferlerde ise bilet fiyatları İstanbul kalkışlı güzergahlarda 790 liradan başlamaktadır. Tunus ülkesine ise en kısa uçuş süresi en ucuz bileti İstanbul kalkışı uçaklarda bulabilmek mümkün olup bu rota için bilet fiyatları 700 lira düzeyinde olmaktadır. Uganda’nın Entebbe şehrine ise İstanbul üzerinden yaklaşık 15 saatlik bir yolculuk süresi sonunda ve 2 bin lira civarındaki bilet fiyatları ile gidebilmek mümkündür.

Erken rezervasyon fırsatları ve havayolu şirketlerinin ucuz bilet fırsatlarını takip etmenin dışında seyahat tarihlerini esnek tutarak ve özellikle hafta içi günlere denk gelmesini sağlayarak uygun fiyatla seyahat edebilmek ve diğer tatil harcamalarına ek bütçe ayırabilmek mümkün hale gelmektedir. Gidilmek istenen kentlere alternatif rotaların varlığına dair bir araştırma yapmak da istenen indirim fırsatlarını yakalayabilme adına yarar sağlamaktadır. Tüm bu koşullar dikkate alınarak kaliteli ve konforlu bir şekilde seyahat gerçekleştirip keyifli zamanlar geçirmek mümkün hale gelmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir