Afrika uçak biletlerinde QatarAirwaysi tercih edin

Türkiye üzerinden Afrika gezilerine giden çok sayıdaki kişi QatarAirways adlı uçak firmasını daha çok tercih edilmektedir. Kısa bir süre önce kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede uyguladığı politikalar sonucunda büyümeyi başaran şirket, insanları kıtalar arasında taşımaktadır. Dünyanın birçok noktasına doğrudan ya da aktarmalı olarak giden havayolu şirketi bundan dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Uçuş ağının geniş olmasının dışında sefer sayısı da ihtiyaçlara cevap vermektedir. Havayolu şirketinin filosu son model uçakları bünyesinde bulundurmakta olup bu uçaklar uzun menzilli uçuşları rahatlıkla yapabilmektedir. Ayrıca uçak içinde bulunan donanım sayesinde yolcular keyifli dakikalar geçirebilmekte ve rahat bir yolculuk yapmaktadırlar.

Afrika kıtasında birçok ülkeye gerçekleştirilen uçuşlarda verilen hizmet kalitesinin üst seviyede olmasına ve böylelikle de müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan firma bunun için farklı uygulamalar yapmaktadır. Zaman zaman düzenlemiş olduğu kampanyalarla bilet fiyatlarında ciddi indirimler yaparken bazen de yapılan yolculuklar sonucunda verilen Qmil oranlarında artış yapmaktadır. Bunların dışında uçak içinde yapılan servisler ve sağlanan imkanlar da yolcuların tercihlerini doğrudan etkilediğinden dolayı bunlarla ilgili de çalışmalar yapılmaktadır. Kıtalar arası yolculukların bir kısmı doğrudan yapılırken bir kısmı ise aktarmalı olarak yapılmaktadır. Aktarma merkezlerinde vakit geçirmek zorunda kalan yolcuların sıkılmaması için farklı hizmetler veren firma bazılarında ise ciddi indirimler yapmaktadır.

Dünyada kara kıta olarak bilinen ve birçok hayvanın doğal ortamında yaşamaya devam ettiği yer olan Afrika, yıl içinde dünyanın dört bir yanından gelen turistleri ağırlamaktadır. Buraya gelen yolcuların kullandıkları havayolu şirketleri arasında QatarAirways de bulunmaktadır. Sunmuş olduğu kaliteli hizmetle dikkatleri üzerine çeken genç şirket aileler için farklı fırsatlar sunmaktadır. Hem bilet fiyatlarında hem de kazanılan Qmil’lerde hem de uçak içinde verilen hizmetlerde ailelere farklı ayrıcalıklar tanınmaktadır. Bebeklere beşik, çocuklara oyuncak sağlayan firma üstelik bunu uçağın içerisinde yapmaktadır. Bu bakımdan özellikle çocuklu aileler için yolculuklar tercih edilecek ilk şirket arasında bulunmayı başarmıştır. Bunlar dışındaki farklı avantajları ile Afrika yolculukların iyi bir tercih olarak gözükmektedir.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir