%35’e varan indirimli QatarAirways uçak biletleri

QatarAirways düzenlemiş olduğu kampanya ile biletlerde %35’e varan oranlarda indirimler yapmakta ve bu da yolcular için çok daha uygun fiyatlara seyahat etme anlamına gelmektedir. Global Butik Seyahat promosyonu adı altında yapılan kampanya sayesinde Ekonomi, Business Class ve First Class sınıfındaki yolcular için farklı oranlarda indirimler sağlanmakta ve böylelikle hem yolcu sayısını artırmayı hem de yolcuların farklı sınıflarda yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Dünyanın en önemli havayolu şirketleri arasında bulunan QatarAirways tarafından sunulan fırsatlar sadece fiyatlara yönelik olmayıp bunun dışında da farklı fırsatlar bulunmaktadır. Oldukça geniş kapsamlı bir kampanya olan Global Butik Seyahat sayesinde yolcular farklı alanlarda avantajlar elde etmektedir.

QatarAirways tarafından sunulan fırsatların içerisinde yolcuların çok daha fazla mil puan kazanmaları içinde uygulamalar bulunmaktadır. Privilege Club üyelerine bir milyondan fazla Qmil dağıtımı yapılacak olup böylece yolcular belirtilen puanlar sayesinde ücretsiz bir şekilde yolculuk yapma şansını elde edeceklerdir. Bunun dışında QatarDutyFree ve QatarAirwaysHolidays’ten özel fiyatlar ile farklı fırsatlar sağlanmaktadır. Şirket tarafından düzenlenen kampanya kapsamında herkes yararlanabilecek bir indirim bulabilmektedir. Aileler ve çocukları dahi düşünülmüş olup bunlar için özel uygulamalar yer almaktadır. Yolcuların bir sonraki hava yolculuklarını kendileri ile yapmalarını sağlamak için farklı uygulamalar yapan firma ayrıca bilet fiyatlarında %35’e varan indirimler yapmaktadır.

Bu kapsamda 9 Ocak 2018 ile 16 Ocak 2018 tarihleri arasında alınan ve 10 Aralık 2018’e kadar yapılan uçuşlarda normalin iki katı kadar Qmil kazanma şansı bulunmaktadır. İnsanlar bu kampanya kapsamında Şeyseller’e 619 dolardan, Bangkok’a 619 dolardan, Hong Kong’a 619 dolardan Phuket’e 599 dolardan ve Maldivler’e 679 dolardan başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı yakalamaktadır. Söz konusu fiyatlar sadece ekonomi sınıfı için geçerli olup farklı noktalar için de benzer fiyatlar bulunmaktadır. Business Class için ise Melbourne’a 2949 dolardan, Bali’ye 1719 dolardan ve Muscat’a ise 2699 dolardan başlayan seçenekler bulunmaktadır. Buradaki fiyatlar gidiş geliş şeklindedir. QatarAirways söz konusu kampanyalar sayesinde müşterilerin ilgisini çekmeyi fazlasıyla başarmıştır.

Bir Yorum Ekler misin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir